Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
Hoşgeldiniz Bugün 12 03 2022

Uyandır Bizi Ey Rabbim İlahi Sözü

Uyandır Bizi Ey Rabbim İlahi Sözleri

Ey Sevgili Ey vedud Ey Sevilen Ey Sevdiren arzumuzu dudağımıza değdirip söz eğledik sözümüzü senin sevgine katıp dua eğledik duamızı senin katına gönderiyoruz kabul eyle bizi,kabul eyle.

Allah’ım,
İsteğimle kendini bana arat,
Arayışımla kendini bana istet,
Sevgiyle kendini buldur bana,
Seni bulduğumda kendini sevdir,kendine sevdir.
Yarab inancın ve sevdanın dağlara çekildiği. Yüreklerin çoraklaştığı bu iklimde hepimize sağlık hepimize mutluluk hepimize huzur hepimize yağmur nasip et.

Ya Rab bizleri ezdirme bizleri üzdürme bizleri imansız gezdirme. Ey Allah’ım her sabah ufuktan güneşi nasıl yükseltiyorsan pırıl pırıl aşkını da kalbimde öyle yükselt ışıl ışıl pırıl pırıl ter taze sevinçle.

Ey Rabbim açılan ellerimde çırpınan yüreğim var temkine gelmeyen ten kafesinde cırpındıkça kendini daha çok yaralayan deli yüreğim bağışla,bağışla.

Uyandır bizi Rabbim…

kendimizden memnun olup derinlemesine uykuya dalarsak uyandır bizi Rabbim sahip olduklarımızın bolluğuyla sana muhtaçlığımızı unutursak uyandır bizi Rabbim gördüklerimizi bir rüya neşesiyle kanıp rüyaya dalarsak uyandır bizi Rabbim varlığımızdan emin olup beka aramaktan vazgeçer kendimizi bu dünyaya razı edersek uyandır bizi Rabbim,uyandır bizi. Gönlümüzü kapatıp bütün göz kapaklarının arkasında uykuya dalarsak seni unutursak seni unuttuğumuzu unutursak uyandır bizi Rabbim,uyandır.

Ey Sevgili Ey vedud Ey Sevilen Ey Sevdiren arzumuzu dudağımıza değdirip söz eğledik sözümüzü senin sevgine katıp dua eğledik duamızı senin katına gönderiyoruz kabul eyle bizi,kabul eyle.

Senin kulların şu dönemde töhmet altındalar kanadı kırık bi şekilde uçmaya çalışıyorlar Ey Rabbim Sen dinine yönelenleri koru onları sensiz onları yardımsız bırakma Allah’ım. Ya Rab sen beni kendine dost seçinceye kadar yaşat ve aşkınla yandığım bir anda canımı al ki ölüm sana olan aşkımın adı olsun.


Yorum Yap